Neden? Çimstone Tezgah Kullanmalıyız ! 

Mutfaklarımızda gönül rahatlığıyla kullanabilir miyiz? Diyorsanız!  Evet Çimstone tezgah kullanmanız için pek çok sebebiniz var. Gelin bu sebepleri ve aklınıza takılan soruların cevabını birlikte inceleyelim.

Sağlam ve dayanıklıdır.

Çimstone, İtalyan breton teknolojisi ile doğal taş parçacıklarını doğadaki en sert mineral madenlerden olan kuvars ile birleştirerek eşsiz sağlamlıkta üretilmektedir. Kuvars özelliğiyle yanmaya, çizilmelere ve darbeye karşı son derece sağlam ve dayanıklıdır. Eğilmelere, aşınmaya ve ısıya karşı çok mukavemetlidir.Özgün ve doğal renkleri sayesinde mutfaklarınıza estetik bir görünüm katar. Mutfak tezgahlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür.

Kolay temizlenir

Yüzeyindeki parlaklığını ve ışıltısını kuvarsın eşsiz ışıltısından alan çimstone, kompakt yapısı sayesinde içine sıvı emmez ve leke tutmaz. Zeytinyağı, limon, sirke meyve suları gibi lekeler kesinlikle üzerinde tutmaz. Hiç bir kimyasal temizleyici gerektirmeden kolayca temizlenir. Yıllar sonra bile ilk günkü gibi parlaklığını korur.

Hijyenik ve sağlıklıdır

Yüzeyinde kılcal çatlaklar bulunmayan, son derece sert dokusu sayesinde ve kuvars özelliğiyle bünyesinde kesinlikle mikrop barındırmaz. Son derece sağlıklı ve hijyeniktir. Uluslararası sertifikalandırma kuruluşu olan NSF İnternational tarafından, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği yüzey olarak sertifikalandırılmıştır. Üzerinde yiyeceklerinizi güvenle hazırlayabilirsiniz.

Kalite Belgelidir

NSF İnternational ve TSE kalite belgelerine sahiptir. TS EN 15388 ve TS EN 15285 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Alışverişe Başla