Nereden Başlamalıyım

Anlatmak istediğiniz hikaye ne olursa olsun, Teta Home art Mobilya, hepsini bir araya getirecek çeşitli stillere, bitişlere ve ayrıntılara sahiptir. 

İster inşa edin, ister yeniden biçimlendirin veya yeniden dekore edin, başlamanıza ve başarılı bir şekilde plan yapmanıza yardımcı olacak bazı kolay kılavuzları bir araya getirdik.

Tarzınızı Bulun

Dolap, depolamadan daha fazlasıdır. Bir ambiyans yaratır, kendinizin bir ifadesidir. Vizyon ister saf bir zarafet ister çağdaş bir drama olsun, TetaHome Art Mobilya ile gerçekleştirilebilir. Tasarımınızı zevkinizi yansıtan detaylarla kişiselleştirmek, benzersiz tarzınız ve yeni mekanınız, hikayeniz için mükemmel ortamı yaratacaktır.

Odanızı Tasarlayın

Seçenekler harika, ancak bunaltıcı da olabilirler. En son kabin trendlerini, çerçevesiz inşaatı, bütçelemeyi ve projenizin başarılı olmasını sağlamak için bir tasarım uzmanıyla nasıl çalışılacağını anlamanıza yardımcı olacak kaynaklar geliştirdik.

Projenizi Planlayın

Zaman görecelidir ve mutfağınızı yeniden biçimlendirirken, yapılması gereken işin miktarı ile doğrudan ilişkilidir. Basitçe dolapları değiştirmek bir zaman çizelgesi gerektirirken, duvarları yıkmak veya bina odası eklemeleri yükleniciniz tarafından kontrol edilecek bir program gerektirir. Projenizi sıfırdan başlatmak için bazı basit yönergeler oluşturduk.

Dolaplarınızı Kurun

İster kabinlerinizi kendiniz kurmayı planlıyor olun, ister bir profesyonel işe alıyor olun, hazırlık başarının anahtarıdır. Kaynaklarımız, sorunsuz bir kurulum sağlamak için önemli adımlar sunar.

Alanınızı Sevin

Öngördünüz ve planladınız, seçimler yaptınız ve kuruluma katlandınız. Şimdi, iş tamamlandı ve yeni mutfağınız, hayal ettiğiniz tek şey. Rüyayı canlı ve iyi tutmak için, dolaplarınızın harika görünmeye ve güzel bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için bu yararlı kaynaklara dokunun.

Alışverişe Başla