Ada tipi,siyah ve beyaz renkli

Akrilik kapaklar, yüksek ısı ve baskılama sonucunda oluşturulmaktadır. Bu yüzden hijyenik ürünler arasında yer almaktadır. Ev hanımların sıkça tercih ettiği bu kapaklar hem dayanıklı hem de temizlemesi kolay ürünlerdir. İstenilen renk ve formda oluşturulabilen kapaklar son yılların trendleri arasına girmeyi başarmıştır. Üretim ve kullanımı diğer kapaklara göre daha kolay olduğu için üretici ve tasarımcı tarafından da oldukça sevilmektedir. Genellikle parlak formda üretilen akrilik kapaklara örnek olarak ada tipi akrilik ankastre mutfak dolabı verilebilir.

Ada Mutfak

Ada tipi mutfak olarak tasarlanan bu mobilyaların hepsinde parlak kapak akrilik kullanılmıştır. Ada mutfağın tezgahı beyaz olarak tercih edilmiştir. Alt kısımlarında yana açılır dolaplar tercih edilerek, depolama alanı artırılmıştır. Ada mutfağı aynı zamanda hem yemek yeme alanı hem de yemek hazırlık alanı olarak kullanabilirsiniz. Ada mutfağın hemen karşısında yer alan gömme dolap, ankastre ürünler için tasarlanmıştır. Gömme buzdolabı yerleştirilebilen bu tasarımda ortaya mikrodalga fırın konumlandırılmıştır. Mikrodalga fırının hemen üzerine yukarı açılır kapak tarzında üretilmiş bir dolap monte edilmiştir. Fırının altında da bir adet tekli dolap mevcuttur. Fırının iki yanında da yerden tavana kadar uzun dolaplar kullanılmış, mutfaktaki depolama alanını artırmak amaçlanmıştır.

Ana Mutfak

Tezgâh altındaki dolapların hepsi çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Böylelikle hem yerden tasarruf sağlanmış hem de kullanım alanı genişletilmiştir. Tezgâh, ada mutfağın tezgahıyla aynı malzemeden üretilmiştir. Üst mutfak dolaplarında beyaz akrilik kapaklar kullanılmıştır. Yukarı açılır üç kapak şeklinde tasarlanmış dolaplar, tezgâh rengiyle uyumludur. Üst dolapların hemen altına yerleştirilen, raf aparatı ile bardakların ya da baharatların dekorasyon öğesi olarak kullanılabileceği alan yaratılmıştır. Üst mutfak dolaplarının sağ tarafına açık raf sistemi yerleştirilmiş, dilenirse kitaplar dilenirse dekorasyon objelerinin konulabileceği bir görsel hazırlanmıştır.

Alışverişe Başla