Koyu Gri Country Mutfak Dolabı

Koyu Giri Country Mutfak Dolabı

Gri ve beyazın renk uyumunu seven müşterilerimize müjde, özel tasarımımız olan koyu gri country mutfak dolabı ürünümüz evlerinize çok yakışacak. Mutfakta kullandığımız desenli, beyaz üzerine siyah işlemeleri olan seramiklerimizle mutfağınız harika gözükecektir.

country Tarzla Buluşun

country tarzı, müşterilerimizin son yıllarda daha çok tercih ettiği mutfak dolapları arasına girmiştir. Sadelik, zariflikle bile nasıl şık olabileceğini gösteren country mutfakların özellikleri:

  • Genelde bir ya da iki renk seçilerek uygulanır,
  • Tezgahlar, dolap rengine göre seçilir,
  • Mutfağın genel havasını değiştirerek, kırsal tarzı yansıtır.

Müşterilerimizin tercih etmesinin arkasındaki değişiklik arzusunu tam anlamıyla karşılayan country mutfaklar, dilenirse dolap kapaklarında desenler olarak ya da sade düz olarak da seçilebilir.

Tezgah Seçimi

Gri dolaplarımızın arasında geçiş rengi olarak kullandığımız beyaz tezgahımız, evlerinizde nefes alacak bir yer açacaktır. Özellikle camlı bardak dolaplarında buzlu cam kullanarak yarattığımız derinlik algısı, herkesin dikkatini çekecektir. Yenilik arayanların tercihi olan country mutfaklarda, modern çizgi korunarak da tasarımlar yapılabilmektedir.

Alt Dolaplarımız

Özellikle derin ve saklama alanı geniş ürünler üreterek, sizlere mutfağınızda rahat hareket edebileceğiniz alanlar açtık. Gömme şekilde tercih ettiğimiz fırınınız ve mobilyaya saklanan buzdolabınızın ortada olması ve göze batmaması, mutfağınızı çok daha şık ve sofistike gösterecektir. Kulplarda modernle country tarzın karışımını uygulayarak özel ürünler ortaya çıkarttık. Dilediğiniz zaman kepçelerinizi asabileceğiniz özel alanlar da yarattık.