Mavi Lake Kapaklı Mutfak Dolapları

Ev dekorasyonunuzda lake dolapların eşsiz şıklığını herkese sunmak için mavi lake kapaklı mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Bu özel tasarım mutfak dolabı, modern bir yaklaşımla üretilmiş olup, yenilikçi özelliklerle donatılmıştır. Lake kapaklar, nem ve sıcaktan etkilenmeyen dayanıklı bir seçenektir ve diğer kapaklara göre uzun ömürlüdür.

Üst Mutfak Dolapları

Üst mutfak dolaplarımızı mavi renk seçerek, mutfak alanınızı daha ferah ve aydınlık hale getiriyoruz. Duvarlarda beyaz seramikler kullanarak da bu ferah atmosferi destekliyoruz.Dolap kulpları, modern tarza uygun, ince ve zarif tasarımlara sahiptir. Bu bronz renkli kulpları, alt mutfak dolaplarında da kullanmayı tercih ettik.

Alt Mutfak Dolapları

Mavi lake kapaklarımız, mutfaklarınıza zenginlik ve asalet katmak için ideal bir seçenektir. Denizci esintileri taşıyan bu ürünümüz, geniş çekmeceler ve büyük depolama alanları ile bölünmemiş bir düzen sağlar. Özellikle ocak altında bulunan geniş çekmeceler, mutfağınızda ihtiyacınız olan eşyalara kolayca erişim sağlar.

Mutfak Tasarımı

Ürettiğimiz mutfakta, gömme lavabo kullanarak, tezgahın düz bir yüzey sunmasını sağladık. Bu sayede mutfak tezgahınız daha şık ve düzenli görünür, kesintisiz bir görünüm elde edersiniz. Tezgah üzerinde, kulpların renkleriyle uyumlu aksesuarlar kullanarak bu alana göz alıcı bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Alışverişe Başla